تبلیغات
. - معرفی کتابهای جدیدکودک

"

در كتاب حاضر از مجموعه "ماجرای فیل و فنجون "كودكان با برخی از رفتارهای خوب و پسندیده، در قالب شعر آشنا می‌شوند .این رفتارها عبارت‌اند از : شب زود خوابیدن و صبح زود بیدار شدن، مسواك زدن، شستن دست‌ها قبل از غذا، كوتاه كردن موها و ناخن‌ها، به موقع حمام رفتن، كمك به دیگران، اسباب بازی‌ها را جمع كردن، راستگو بودن، تمیز و مرتب بودن، و انجام دادن تكالیف .این مطالب با تصاویر رنگی همراه است ."
                               
کتاب 365 قصه برای شب های سال، مژگان شیخی، مخصوص کودکان توسط واحد کتابهای بنفشه انتشارات قدیانی منتشر شده است.

افسانه های کهن، قصه های معاصر، قصه های ایرانی و غیر ایرانی، قصه ضرب المثل ها و ... با روایت و زبانی نو در این مجموعه با زبانی ساده برای کودکان جمع آوری شده اند. این مجموعه از بهترین کتاب های قصه کودکان می باشد.مجموعه 30 جلدی فسقلی ها از 30 داستان در مورد 30 کودک متفاوت تشکیل شده است. که هر کدام از آنها یک عادت یا اخلاق خاص دارند مثل لجبازی، جیغ جیغویی یا مودبی.

این مجموعه با داستان هایی ساده و قابل فهم برای کودکان، رفتارها و عادات خوب و بد را به کودکان آموزش می دهد و در عین حال برای کودک سرگرم کننده و جذاب می باشد.

 
شاعر ناصر کشاورز،  تصویرگر نیلوفر میر محمدی

مجموعه ترانه های نی نی کوچولو یکی از پرفروش ترین کتاب های خردسالان در 10 سال اخیر است.  براستی نمی توان گروه سنی خاصی برای آن تعریف کرد. این کتاب ها را می توان برای نوزادان 2-3 ماهه رو خوانی کرد و تصاویر آن را به او نشان داد.

در ده سال گذشته آمارها و گذارشات نشان می دهد که کودکان تا 7-8 ساله نیز با این کتاب انس خوبی می گیرند. تاریخ : شنبه 10 مهر 1395 | 02:43 ب.ظ | نویسنده : مریم نورانی | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.